Courtney Cosper Waldon - 1
Zdroj: Profimedia
Nešťastná náhoda

HRŮZA: Exploze u táboráku ženě zničila obličej. Když ji manžel uviděl, opustil ji! FOTO

19. 5. 2017

Život se může ve vteřině obrátit vzhůru nohama. Překrásná Courtney Cosper Waldon (27) se chtěla jen pobavit u táboráku, ale ve skutečnosti právě kvůli němu veškerá zábava skončila. A věci poté nabraly rychlý spád.

5 fotek
Nešťastná náhoda se Courtney přihodila na podzim loňského roku. Čerstvě vdaná maminka pětileté Caroline usedla k táboráku, když se do něj začal zrovna lít benzín. Následovala nečekaná exploze. Oheň jí zasáhl obličej a způsobil popáleniny třetího stupně na čtyřiceti procentech těla. Courtney byla okamžitě převezena do nemocnice, kde ji uvedli do umělého spánku. Noční můra ale teprve začala.

Exploze zničila mladé ženě celý obličej. Kvůli těžkým zraněním se nemocnice stala pro Courtney na dlouhý čas jejím domovem. Namísto podpory v takové těžké chvíli se od manžela a otce její malé dcery dočkala pravého opaku. Muž jí po dvou týdnech oznámil, že ji opouští. Dlouhá hospitalizace ani zdravotní stav neumožňovaly Courtney pracovat, takže přišla i o svou práci. Překrásné dívce se dokonalý život změnil v horor bez manžela, bez práce a bez domova.

Jediným důvodem k životu se pro ni stala její malá dcera Caroline. „Byly určitě chvíle, kdy jsem se chtěla vzdát, ale musela jsem myslet na svou dceru. Do nemocnice ji nevodili, takže jsem ji poprvé viděla, když jsem přišla domů,“ popisuje mladá maminka své těžké chvíle. Courtney absolvovala každý měsíc laserové operace a po dlouhé době mohla konečně z nemocnice odejít. Místní kostel pro ni a její dceru dokonce uspořádal sbírku, aby jim postavil nový dům. Courtney teď věří, že existuje nějaký důvod, proč nezemřela.

Autor: ryn

Diskuze