Jake Jensen - 1
Zdroj: facebook.com
Lidská zrůda

HRŮZA: Holčičku s mozkovou obrnou zneužil otec. Když matka přišla z práce, naskytl se jí hrozný pohled!

10. 8. 2017

Devatenáctiměsíční holčička Sophia z Utahu, která se narodila s mozkovou obrnou, byla zrovna v péči otce Jakea Jensena (29), když její matka Stephanie (23) byla v práci. Když se Stephanie z práce vrátila, byla holčička nalezena mrtvá.

8 fotek
Jake řekl, že Sophia zemřela na záchvat, čemuž zprvu všichni uvěřili. Jenže po závěrečné rozsáhlé pitvě se ukázalo, že za smrt batolete může pravděpodobně zneužívání holčičky, které vedlo k záchvatům a následnému úmrtí.

Lékaři také uvedli, že jedna noha dítěte byla zlomená a druhá byla poraněná. Je tedy jasné, že si tato zranění holčička nemohla sama způsobit, ale byla následkem drsného zneužívání.

To vše se odehrálo 4. ledna 2016. Po několika měsících od smrti Sophie se pár dokonce vzal a v červnu tohoto roku se Stephanii narodila další holčička. Poté, co byla holčička pokřtěna, však Jensena zatkli. Jake Jensen byl v pondělí obviněn z trestného činu zneužívání dětí a ze zabití dcery Sophie, která se narodila s mozkovou obrnou. Na kolik let ho soud pošle za mříže, se tedy teprve uvidí...

Autor: niž

Diskuze