Pár skončil po zpackaném tanečním výkonu v bezvědomí - 1
Zdroj: Profimedia
Až moc hříšný tanec

HROZNÉ: Obézní pár trénoval zvedačku z Hříšného tance. Po chvíli oba leželi v bezvědomí!

14. 7. 2017

Manželé z Velké Británie viděli film Hříšný tanec více než třicetkrát a naprosto si ho zamilovali. Proto chtěli mít svatební den v jeho duchu a chtěli svatebčanům předvést právě ikonickou zvedačku. Nacvičování však skončilo katastrofálně!

4 fotky
Nyní již manželé Sharon a Andy Price se pokoušeli nacvičit na svůj svatební den veselé vystoupení v podobě taneční zvedačky, ale příliš se jim to nepovedlo a po nemotorném pádu skončili oba v bezvědomí na zemi.

Pár se pokoušel na zahradě nacvičit představení ikonické zvedačky z Hříšného tance, jejich pád a následné bezvědomí zachytili příbuzní na kameru. Dvojice se totiž srazila hlavami a Sharon dokonce přestala dýchat. Oba byli převezeni do nedaleké nemocnice v Bristolu poté, co si příbuzní uvědomili, že svá zranění Sharon a Andy nepředstírají.

Nyní už je pár v pořádku a společně s lékaři se nakonec celé záležitosti zasmáli. „Byli jsme oba těžce pohmoždění, ale teď už jsme v pořádku,“ uvedla pro britský Daily Mail Sharon. Pár je spolu pouhých 18 měsíců, ale už mají takovou vzácnou historku, jakou se většina párů rozhodně pochlubit nemůže. Snad už ale další podobná nepřijde...

Autor: niž

Diskuze