Tichá pošta
Zdroj: YouTube.com
Co je šeptem...

Hra s nečekaným koncem: Hráli tichou poštu. To, co zašeptal muž dívce do ucha, všechny odrovnalo

22. 8. 2016

Tahle partička dospěláků si chtěla připomenout z dětství 'Tichou poštu', když v tom jeden z nich všechny naprosto odzbrojil...

Kdo nikdy nehrál 'Tichou poštu', ten v dětství o hodně přišel. Hra spočívá v tom, že jeden člověk si vymyslí libovolnou větu či souvětí, které pošeptá kolegovi vedle sebe tak, aby to ostatní neslyšeli. Takhle to postupuje dál, až to dojde k poslednímu, který nahlas řekne, co slyšel.

Vtip je v tom, že ne vždy rozumíte tomu druhému to, co vám šeptá, proto z původní věty vznikne během pár vteřin paskvil, který nemá ani hlavu ani patu. Tenhle muž se toho ale nebál a tak nějak si během hry pošeptal, co chtěl zrovna on.

Onen muž, kterému kuráž očividně nechybí, pošeptal něco své přítelkyni, která v tu chvíli naprosto zkoprněla. Mladík jí totiž nepošeptal nějakou záludnou větičky, i když jak se to vezme, ale jeho věta zněla: "Vezmeš si mě?", což je tedy pochopitelné, že to žena opravdu nečekala. Žádost je to vskutku originální.

Aby to muž celé doladil k dokonalosti, stoupl si a na papíře měl připravený seznam vlastností, které jsou na jeho čerstvé snoubence dokonalé. Tomu se říká parádní žádost o ruku aneb, jak si umět rychle zpestřit poměrně fádní den s kamarády v kempu. Podívejte se na celou žádost ve videu!

Autor: bin

Diskuze