Ray Donovan - Jak se Liev Schreiber vyrovnává s komplikovanou postavou
Zdroj: oficiální zdroj
Nesmíte minout!

Hra o trůny v prostředí L.A.: Ray Donovan nabízí drsné scény i hvězdné obsazení

22. 6. 2016

Ještě před pár lety byste necenzurovanou nahotu a drsné sexuální i násilné scény hledali v populárním seriálu jen těžko, po úspěchu Hry o trůny jako by se s nimi ale roztrhl pytel...

26 fotek
Liev Schreiber, známý především jako představitel slizkých záporáků, hraje v seriálu Ray Donovan ústřední roli drsného losangeleského „čističe“, který si za patřičný obnos poradí s čímkoliv, a proto jeho služeb využívají především celebrity a boháči. Jeho úkolem je likvidovat problémy, aby mohla losangeleská smetánka v klidu spát. Cesty s ním zkříží např. oscarový Jon Voigh, otec Angeliny Jolie, nebo bývalka Toma Cruise, Katie Holmes.

Povedený americký krimiseriál seriál z dekadentního prostředí naplno využívá charisma Lieva Schreibera, který jako by byl pro tuto roli zrozený. Jeho mlčenlivý antihrdina si dokáže s kamennou tváří poradit se všemi problémy, selhává pouze v řešení těch svých.

Na obrazovkách Fandy se už v neděli 26. června od 22.00 uzavře první sezona, na kterou od 23 hodin naváže premiérová druhá řada seriálu. Ray pokračuje v řešení nejen pracovních, ale také čím dál více komplikovaných rodinných problémů. Seriál ale nehraje jen na vážnou notu, snaží se do dramatického příběhu, ve kterém se většina hlavních postav vyrovnává se svým nelehkým dětstvím, vnést i trochu nadsázky a vtipu.

Dva díly seriálu můžete sledovat každou neděli od 22.00 na Fandovi.

Autor: der

Diskuze