Zdroj: TV Nova
Šílený smrad

Horší než špindíra Věra: Produkční štábu Novy při vstupu do bytu zvracela!

Aktualizováno 19.6. 2015 11:08

Bydlení "špindíry" Věry na ubytovně přišlo mnohým u televize za hranou, ale štáb televize Nova zažil i horší případy. Režisérka Jana Rezková prozradila nechutné detaily.

Režisérka reality show Výměna manželek prozradila, jaké bylo natáčení poslední řady a která rodina podle ní byla vůbec nejhorší ze všech.

Režisérka reality show Výměna manželek Jana Rezková promluvila o natáčení série. Která rodina byla podle ní vůbec nejhorší?

Co se týče diváků, jednoznačně nejbouřlivější reakce vzbudila špindíra Věra (26), která s manželem Petrem vychovávala dvě malé dcery Natálku a Stephanii v jednom zakouřeném pokoji na špinavé ubytovně. Dětem chyběly základní hygienické návyky a Věra trávila čas zíráním do tabletu. Chudinku Natálku kvůli tomu budila absurdně brzy ráno, aby se jí co nejdříve mohla zbavit.

A jaká rodina byla ze všech Výměn manželek, které pamatuje, nejhorší pro ni? "Byla to rodina z jedné z prvních řad natáčení a Věra byla proti té ženě úplné ořezávátko. Jmenovala se Erika, vychovávala pět dětí a když jsme k ní přišli domů, produkční se na místě pozvracela. Škoda, že nelze televizí přenášet zápach, protože to tam páchlo močí úplně neuvěřitelně."

Poslední díl Výměny manželek si můžete pustit zdarma na NovaPlus. Váce ze zákulisí populární reality show se dozvíte v sobotu dopoledne v pořadu Volejte Novu.

6 triků, jak zrychlit domácí úklid
Co kluci na holkách milují a nenávidí?
Jsi bordelářka? Má to i své výhody
VÝMĚNA MANŽELEK: Máte doma uklizeno?

Autor: pul, tn.cz

Diskuze