Aneta Krejčíková
Zdroj: Ulice
Pohled k nezaplacení

HORKO V ULICI: Anetě Krejčíkové je stud cizí. Vnadná kráska se dobrovolně odhalila, pak toho pěkně litovala!

24. 8. 2016

Mladá partička z Ulice natáčela několik dní v roubence ve středních Čechách. Při té příležitosti se Aneta Krejčíková (25) alias Gábina Pumrová nebála ukázat, co skrývá pod oblečením. A že to stálo za to!

7 fotek
Kromě krás přírody mohou diváci Ulice v aktuálních dílech seriálu obdivovat i tu krásu ze všech nejkrásnější - ženskou. Kromě krásné Patricie Solaříkové (27) si pracovní výlet do středních Čech udělala i její kolegyně a kamarádka Aneta Krejčíková. Aneta je známá pro své výjimečné ženské křivky. Pozornější divák jistě ví, že sexy herečka se odhazování svršků vůbec nebojí. Dokázala to hned v několika filmech.

Teď se sama rozhodla, že se tak jako decentně odhalí i v seriálu Ulice. Když začátkem května natáčeli scény v prostředí krásné přírody středních Čech, nebála se si sama říct o scénu v plavkách. Neuvědomila si však, že při večerním natáčení už bude takhle na jaře pěkná zima: "Přišlo mi super, kdybych byla v druhém plánu. Jenomže jsem na sobě musela mít plavky, aby to navazovalo na obrazy z odpoledne. Takže jsem si sama na sebe upletla bič,“ baví se s odstupem několika měsíců půvabná herečka.

Scéna v plavkách, jak jistě každý divák potvrdí, stojí v případě kvalitně vyvinuté Anety skutečně za to. Kromě toho, že květnové natáčení skýtalo potíže v podobě chladného počasí, měli aktéři seriálu také problém s místní 'faunou', kdy je celkem dost pozlobily žáby z nedalekého rybníka. Bylo jich tam prý plno a ukázalo se, že mají dokonalou schopnost promluvit ve chvíli, kdy se to hodilo nejméně.

„Když jsme zkoušeli, byli zticha, jakmile se spustila klapka, začaly řvát jako bláznivé,“ vzpomíná na natáčení ve středočeském ráji Patricie Solaříková. „Nejhorší to bylo ve chvíli, kdy jsem tam měla jeden intimní dialog a ty žáby do toho spustily. Samozřejmě jsme všichni dostali záchvat smíchu a nemohli jsme udržet vážnou tvář,“ dodala k příhodě Aneta. Snad se tedy divákům scény ze středočeské roubenky budou líbit, když si kvůli tomu musely holky spolu s Matějem Rumlem, Filipem Rajmontem a Jakubem Štáfkem toho tolik vytrpět!

Autor: bin

Diskuze