Marwa
Zdroj: YouTube.com
Nebýt rodičů...

Holčička v kómatu jen o fous unikla smrti! Lékaři ji málem připravili o život

1. 12. 2016

Marwu postihla velká tragédie. Miminko na tom bylo tak špatně, že mu lékaři nedávali žádnou naději. Pak se ale vše změnilo.

Malá Marwa měla virus v mozku, který se jí začal šířit do celého těla. Lékaři ji proto museli uvést do umělého spánku, aby se zabránilo dalšímu neurologickému poškození.

Pak se ale dítě už z kómatu neprobudilo. Několikrát během léčby se lékaři snažili Marwu oživit, ale všechny pokusy byly marné. Postupem času ztratili veškeré iluze o tom, že se dítě ještě vůbec někdy probudí.

Chtěli proto ukončit její léčbu a trápení a odpojit ji od přístrojů. Rodina se však vzbouřila a vytvořila kampaň proti rozhodnutí nemocnice, použili Facebook pro její rozšíření mezi laickou veřejnost a dělali vše pro to, aby získali podporu pro svoji malou dceru.

Podařilo se jim opravdu něco úctyhodného. Díky online petici získali téměř 100 tisíc podpisů. Soud rozhodlve prospěch rodiny a nařídil prodloužit léčbu a dívku od přístrojů prozatím neodpojovat. Rodiče asi v podvědomí tušili, co se brzy stane. Byli stále u ní, když nedlouho na to Marwa začala hýbat očima a nakonec je i otevřela. Zázraky se dějí!
 

Autor: mak

Diskuze