Scarlett Hinchliffe - 6
Zdroj: Profimedia
Noční můra

Holčička (8) si myslela, že má chřipku. Při sprchování však zažila šok: Co jí z nohy vylezlo?

19. 5. 2017

Osmiletá holčička měla typické příznaky chřipky. Trápily ji horečky a cítila se malátná. Ani její maminku nenapadlo, že by snad mohlo jít o něco jiného. Až v koupelně obě zažily šok!

5 fotek
Osmiletá Britka Scarlett Hinchcliffe si myslela, že má chřipku. Měla typické příznaky, a tak nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o něco jiného. Až ve sprše zjistila, že jde o něco mnohem horšího, co by si nepřál zažít nikdo z nás.

Holčička měla na noze štípanec, kterému nevěnovala příliš velkou pozornost. Jenže pak si všimla, že jí štípanec opuchl a vybarvil se. Největší šok měl ale teprve přijít. Když se dívka sprchovala, ze „štípance“ na noze jí najednou vylezl pavouk! Ano, čtete dobře!

Dívčina matka Jodi Hinchcliffe okamžitě odvezla dcerku do nemocnice, kde zjistili, že dívku musel na nedávné procházce v lese, kam chodí se svým psem, kousnout pavouk. V noze měla také jed, který způsobil 39stupňové horečky. „Stále jsem v šoku a nemůžu uvěřit tomu, co se stalo,“ řekla matka pro britský Daily Mail a dodala, že byla svědkem toho, jak malinký pavouk, který z dívčiny nožičky vylezl, plaval ve vaně. Scarlett dostala antibiotika a postupně se zotavuje. Na procházce v lese teď bude nejspíš mnohem opatrnější.

Autor: niž

Diskuze