Do Ordinace přichází hokejista Martin Procházka - 1
Zdroj: TV Nova
Už dnes večer!

Hokejová legenda Martin Procházka míří do Ordinace v růžové zahradě! Jaká bude jeho role?

21. 9. 2017

Charitativní akce na pomoc chlapci s dětskou mozkovou obrnou přivádí do Ordinace v růžové zahradě 2 hokejovou legendu Martina Procházku. Role hokejového manažera, který organizuje sbírku na pomoc mladému pacientovi Jardovi Říhovi, mu sedla jako ulitá!

8 fotek
Přestože se Procházka nebál přiznat stres z natáčení seriálu, výsledek stojí za to! „Myslím, že jsem byl lepším hokejistou než hercem, ale té šance si vážím, moc se mi to líbilo. Asi jsem štáb trošku zdržel, ale nakonec z toho mám dobrý pocit,“ hodnotil svůj herecký výkon bezprostředně po natáčení.

„Měl jsem poměrně hodně textu a musím přiznat, že pro mě bylo velmi obtížné se všechen naučit. Obdivuji herce, kteří se musí denně připravovat na mnohem větší role,“ přiznal bez okolků Procházka, který se po čase zase vrátil k hokeji. „Začal jsem trénovat muže, druhou ligu. Za návrat k hokeji jsem rád, a i když se mi v Ordinaci líbilo, rád bych u hokeje zůstal,“ smál se Procházka.

Na hereckou dráhu by ho ale ráda svedla Dana Morávková, která bude mít dnes večer coby doktorka Zdena Suchá s Procházkou důležité řešení. „Měla jsem velikou radost, když jsem se dozvěděla, že Martin tuhle roli vzal. Je to skvělý hokejista, ale taky bezvadný kluk a my jsme se dlouho neviděli, tak jsem ráda, že jsme se při práci potkali. Šlo mu to skvěle,“ vysekla mu poklonu po natáčení.

„Netroufám si říct, že bychom se s Martinem znali velmi dobře, nikdy jsme spolu nebydleli ani nechodili, ale tančili jsme spolu a myslím si, že jsme si padli do oka a několikrát jsme byli společně s našimi partnery na večeři. U něj platí, že čím je člověk schopnější a čím víc toho dokázal, tím je skromnější. A takové lidi mám ráda. Moc bych si přála, aby s námi hrál častěji, protože je to moc hezký a moc milý člověk,“ dodala herečka.

Jak se Martin Procházka popral s úlohou v Ordinaci v růžové zahradě 2, uvidí diváci TV Nova už dnes ve 20:20 a slovenští diváci v témže čase na Nova International.

Autor: niž

Diskuze