Ladislav Štaidl, Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia
Další tragédie

HISTORIE SE OPAKUJE: V domě Ladislava Štaidla došlo k sebevraždě! Přesně tři roky od smrti Bartošové

2. 5. 2017

To snad není možné. Historie se po třech letech opakuje! Přesně tři roky po smrti Ivety Bartošové (†48) došlo k další sebevraždě v domě Ladislava Štaidla (72)!

6 fotek
Je to přesně tři roky od tragické události, kdy si zpěvačka Iveta Bartošová sáhla na život a své trápení ukončila skokem pod vlak. V domě otce jejího jediného syna Artura Štaidla (20) Ladislava Štaidla došlo v neděli k děsivé tragédii. Zdá se, že místa spojená se zesnulou zpěvačkou musí být snad prokletá. I tentokrát totiž někdo spáchal v osudném domě sebevraždu.

„V neděli jsme vyjížděli do Apolinářské ulice, kde muž ročník 1930 spáchal sebevraždu,“ prozradil Blesku policejní mluvčí Jan Daněk. Okamžitě se tak naskytla otázka, co s tím má společného Ladislav Štaidl, kterému podle výpisu z katastru nemovitostí dům z větší části patří.

„Naší rodiny se to, naštěstí, netýkalo,“ vyjádřil se k tragické události Ladislav v sms zprávě Blesku. Dále se prý k celé věci nechtěl vyjadřovat. Podle všeho by však měl v tomto domě stále žít mladý Artur Štaidl, kterého měl jeho otec do 18 let přiděleného do opatrovnictví. Doufejme tedy, že ho tato tragédie opravdu minula.

TEST: Jak dobře znáte život a dílo Ivety Bartošové?
VAŠE PŘÍBĚHY: Už několikrát jsem se pokusila o sebevraždu aneb život s depresí

Autor: mic

Diskuze