Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Profimedia
Makala na sobě...

FOTO: Patricie Solaříková vyrazila do společnosti v letních sexy šatech! Ukázala parádní figuru

18. 5. 2017

Konečně začalo být hezké a teplé počasí. Toho hned využila i herečka Patricie Solaříková (28), která vyrazila do společnosti v letních šatech bez ramínek, ve kterých předvedla svou parádní figuru.

4 fotky
Je to už delší dobu, co Patricie Solaříková zatočila s přebytečnými kily navíc, která jí neustále nějací nepřející škarohlídové připomínali. Herečka pak na sobě začala pořádně makat a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Seriálová Tereza si teď může klidně dovolit i trochu titěrnější letní šatičky.

Když nyní vyrazila Patricie na jednu tiskovou konferenci, mohli na ní všichni přítomní oči nechat. Herečka totiž sáhla po slušivých letních šatičkách bez ramínek, ve kterých nádherně vynikla její postava, na které Patricie tak dlouho pracovala.

Kromě toho herečka jako obvykle rozdávala úsměvy na všechny strany. Kombinace krásných šatů a milého úsměvu tak ze Solaříkové udělala naprosto okouzlující bytost. Herečka se před nedávnem kromě natáčení seriálu Ulice vrhla i na divadelní prkna Branického divadla. Podle svých slov by si Patricie ještě někdy v životě ráda zahrála v klasické pohádce. Pokud jí to však bude slušet tak jako v těchto šatech, tak hlavní role princezny určitě nebude problém.

Patricie Solaříková: Byla jsem nevěrná!
Solaříková: Zase sex před kamerou! Jaké to bylo?

Autor: mic

Diskuze