Hana Kusnjerová
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme

Herečka Hanka Kusnjerová alias Lada z Ordinace prozradila skvělou novinku: Brzy se jí narodí miminko!

10. 3. 2018

Jaro je tu a my se dozvídáme jednu radostnou zprávu za durhou. Další herečka se pochlubila tím, že čeká miminko. Tentokrát je to Hanka Kusnjerová (32) alias sestřička Lada Hrůzová z Ordinace.

11 fotek
Herečku Hanku Kusnjerovou mnozí znají jako zdravotní sestřičku Ladu Hrůzovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. I ona čeká miminko.

„Je to tak, jsem v očekávání, miminko se nám narodí už v létě,“ prozradila herečka ve Volejte Novu. „Oba máme společné procházky moc rádi, a tak jsem si počkala na příležitost, kdy jsme byli sami a v klidu. Nic jsme neplánovali, takže byl mile překvapený,“ říká se Hanka s úsměvem.

Herečka se přiznala, že chodí cvičit, navštěvuje kurzy pro těhotné a čte odbornou literaturu. Musí se na novou životní roli náležitě připravit.

A bude to holka nebo kluk? Hanka to ví, ale zatím to tají. Jméno však ještě vybrané nemá. „Rádi bychom toho našeho potomka pojmenovali, až ho uvidíme. Představuju si to tak, že se na něj podívám a řekneme si: Vždyť to je jasnej Eda,“ směje se. „Od dubna bych si ráda udělala úplné volno,“ dodala. Od Ordinace i od dalšího hraní, si dá tedy herečka, která už je v šestém měsíci, na nějaký čas volno.

Autor: mk

Diskuze