Salma Hayek - 5
Zdroj: Instagram
Proč???

Herečce Salmě Hayek krutým způsobem zabili pejska. Zveřejnila srdceryvné prohlášení

27. 2. 2016

Pokud někdo dokáže být nesmyslně a zbytečně krutý, nejsou to divoké šelmy ani jiná zvířata. Je to tvor nejvyspělejší, je to člověk.

Herečku Salmu Hayek (49) proslavily hollywoodské trháky Desperado, Od soumraku do úsvitu, Wild Wild West, Traffic - nadvláda gangů, Frida nebo Tenkrát v Mexiku. To ale pro nejslavnější mexickou herečku není momentálně nejdůležitější.

Salmě Hayek totiž zabili jejího přítele a člena rodiny. Našla ho mrtvého na svém ranči ve státě Washington, kterou hlídal. Kulka neznámého útočníka ho zasáhla kousek od srdce. Nic mu nevadilo, že zvíře je na soukromém pozemku.

Jmenoval se Mozart a Salma k němu měla velmi blízko. Vlastnila totiž už jeho matku a vlastnímu rukama jí pomáhala při porodu. Vytáhla ho na svět a odmala ho ním provázela. A on ji.

"Týden jsem byla mimo. Truchlila jsem nad smrtí mého pejska Mozarta. Byl tím nejmilovanějším a nejvěrnějším společníkem. Nezasloužil si pomalou a bolestivou smrt. Doufám, že spravedlnost státu Washington zajistí pro tohoto nádherného psa, který za celý svůj život na nikoho nezaútočil, spravedlnost," napsala nešťastná hvězda na svůj instagramový účet.

 

Autor: red

Diskuze