Chris Salvatore - 1
Zdroj: facebook.com
Krásné gesto

VELKÉ SRDCE: Známý herec zjistil, že jeho sousedka umírá na leukémii! Pak přišel s neuvěřitelnou nabídkou

17. 2. 2017

Mladý muž šokoval činem, který udělal pro svou vážně nemocnou známou. Odsunul svůj život na druhu kolej a věnoval úsilí, aby ženě aspoň ještě jednou vyčaroval úsměv na tváři.

7 fotek
Chris Salvatore (31) je nadějným hercem a nejspíš také velkým srdcařem. Nedávno se dozvěděl o tom, že jeho sousedka Norma Cook (89) umírá. Zpráva ho velice zarmoutila, pak ale přišel na způsob, jak stařence v posledních dnech udělat radost. Nabídl Normě, že s ní stráví poslední dny a ta nabídku radostně přijala. Prožili spolu spoustu hezkých chvil a stali se z nich nejlepší přátelé.

Nebylo to poprvé, co pro ni byl oporou. Pomáhat sousedce začal před čtyři lety, když se nastěhoval do bytu naproti ní. Nedlouho poté zjistil, že žena trpí leukémií. V následujících letech vynaložil za její léčebné výdaje skoro 800 000 korun. Chris stařenku obdivoval nejen za to, jak s nemocí statečně bojovala, ale i za její přístup k homosexuálům, se kterými se přátelila. On sám je také gay.

Ztráta Normy je pro herce obrovskou ránou. V těžkých časech mu pomáhá vědomí, že pro ní byl v posledních dnech byl oporou a nezemřela opuštěná.

Autor: Beat

Diskuze