Jiří Pomeje - 3
Zdroj: Profimedia / Prásk.tv
Záhada

Herec Jiří Pomeje zmizel: Teď poslal podivnou zprávu!

8. 3. 2018

Herec a dabér Jiří Pomeje (53) se měl na začátku týdne dostavit do pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Štřešovicích na schůzku se svým lékařem. Nepřišel a nikdo neví, kde je. nyní poslal podivnou SMS.

6 fotek
Jiří Pomeje po pokusu bojovat s rakovinou hrtanu přísnou hladovkou, v lednu nakonec podstoupil náročnou operaci, kterou do té doby odkládal. Po propuštění z nemocnice se zdálo, že je vše na dobré cestě. Teď je ale Pomeje neznámo kde.

Ošetřující lékař a možná ani manželka Andrea (29) nemají tušení, co s ním je. Počátkem týdne se měl dostavit do pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Štřešovicích. Se svým lékařem měl řešit hlasovou náhradu, díky které by mohl opět mluvit. Nepřišel!

Na otázku, proč se Pomeje k doktorovi na domluvenou konzultaci nedostavil, neodpovídal a ani jeho manželka netušila, proč to tak je.„Napište Jirkovi. Zeptejte se jeho. Já jsem u rodičů,“ řekla Blesku. Pomeje se však neozýval a nereagoval ani na SMS. Po 24 hodinách se konečně ozval. Deník Blesk mu psal, zda vůbec ještě žije. Od Pomejeho přišla po dlouhé době jen velmi strohá odpověď: "Jo!" Nic víc.

Autor: mk

Diskuze