Jude Law
Zdroj: Instagram/TV Nova
To je vděk!

ZA DOBROTU... Herec Jude Law chtěl pomoct uprchlíkům. Ti ho ale agresivně napadli!

29. 2. 2016

Jude Law je nejen úspěšný herec, kterého zbožňují ženy po celé planetě, ale také člověk se solidární duší. Velmi ho zaskočila situace v uprchlickém táboře ve francouzském Calais, a tak se rozhodl, že ho navštíví osobně. To se mu ovšem pěkně vymstilo!

5 fotek
Jude Law dorazil do tábora, který si vytvořili sami uprchlíci. Ti v tomto místě na severu Francie doufají v to, že Calais je jejich mezizastávka v cestě do vysněné Velké Británie. Herec byl velmi znepokojen tím, v jakých podmínách žijí děti v kempu, a tak se rozhodl připojit k neziskové organizaci Letters Live.

Právě pod záštitou této organizace vkročil Law spolu s hercem Johnem Odellem a filmovým štábem do tábora. Tam předčítal dopisy, ve kterých poukazoval na slova historických osobností. Po ukončení natáčení se ale na ochranku vrhli migranti, kteří se chovali velmi agresivně.

Členové natáčecího štábu přišli dokonce o mobilní telefony. Nic vážnějšího se naštěstí nikomu nestalo, a herci s ochrankou mohli v klidu odcestovat zpátky do Británie. Ale tohle je asi pro hollywoodského krasavce ponaučení pro příště...

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze