Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Neuvěřitelné

Harry a Meghan šokovali obyčejné lidi: Co udělali, vám vyrazí dech! Čeho tím asi chtěli dosáhnout?

3. 1. 2018

Princ Harry a jeho snoubenka Meghan Markle se vydali strávit Silvestra do Francie. To co ale během cesty udělali, je hodně podivné. Nepochopíte, čeho tím chtěli dosáhnout.

14 fotek
Princ Harry a Meghan Markle jsou jako dvě hrdličky. Po tom, co se zasnoubili a oznámili světu datum svatby, společně odletěli do Francie, kde strávili Silvestra a oslavili příchod roku 2018.

Během cesty do francouzského města Nice ale všechny překvapili tím, co udělali. Že není ani jeden z nich zrovna z chudého kraje, ví každý. O to překvapivější je, když si tato zamilovaná dvojice do Nice místo první třídy, rozhodla sednout do ekonomické třídy. A pozor! Hned vedle toalet.

Většinu lidí to překvapilo a zaskočeno bylo asi i dost spolucestujících. Odborníci to ale vidí spíše jako pěkné PR, jak zaujmout střední vrstvu a získat si příznivce. Prý se snaží, pěstovat si pověst při zemi se držících lidí a zároveň zlepšovat pohled veřejnosti na členy královské rodiny.

Jako obyčejní pasažéři přeci jen ale neletěli a měli mnoho privilegií. Například přednostní vstup do letadla. Také se usadili úplně dozadu, možná proto, aby si jich hne každý cestující nevšiml. A nechyběla samozřejmě ani ochranka. Po přistání už na ně čekala francouzská elitní jednotka.

8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

Autor: mk

Diskuze