Jakub Kohák - 1
Zdroj: Instagram
Pan předseda

HÁDANKA: Poznáte, kdo z show Tvoje tvář má známý hlas je na fotce staré 40 let?

23. 1. 2017

Jeden z porotců oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas zveřejnil na internetu fotku, která byla pořízena před 40 lety. Tušíte, kdo z porotců měl odvahu „vytáhnout“ snímek ze svého dětství?

5 fotek
Na fotkách, které Jakub Kohák (42) zveřejnil na sociální síti, jsou mu pouhé dva roky. „Těmto fotkám už je přes 40 let!!! Jó, to jsem byl ještě štramák. Takový motýli už se dneska nenosej,“ vtipně okomentoval Jakub fotku na svém Instagramu, kde ho sleduje skoro dvacet pět tisíc fanoušků. Ty jistě zaznamenaný moment z dětství jejich oblíbeného herce potěšil.

Jakub nebyl moc daleko od pravdy, když se označil za štramáka. Slušivý kostýmek s motýlkem mu opravdu sekne a malému Jakubovi jen přidá na roztomilosti. Na první pohled byste možná herce nepoznali, ale když se na něj pořádně zadíváte, uvidíte, že si je opravdu podobný. Co se mu ale nemůže upřít, je jeho šibalská jiskra v očích, která mu zůstala dodnes.

Jakuba Koháka mohli diváci vidět v obou úspěšných řadách show Tvoje tvář má známý hlas. Tam působil jako samozvaný předseda poroty a lidé si ho pro jeho dobře mířené vtípky rázem zamilovali. 

ČTĚTE TAKÉ:

BYL TO NEUVĚŘITELNÝ ROŠŤÁK! Poznáte tohohle malého raubíře? Bavil vás v Tvojí tváři!

Autor: mic

Diskuze