Markéta Procházková
Zdroj: Profimedia
Vdaná paní učitelka

GRATULUJEME: Markéta Procházková z Tváře se tajně vdala! Kdo je ten šťastný?

5. 9. 2017

Muzikálová hvězda Markéta Procházková (31) zazářila v minulé řade show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní je vdanou paní! Komu a kdy tajně řekla své ano?

7 fotek
Markéta Procházková se v letošním roce proslavila svýmiskvělými pěveckými i pohybovými výkony v show Tvoje tvář má známý hlas. Půvabná drobná brunetka překvapila svoji velkou profesionalitou a také tím, že vyučuje hudební výchovu na základní škole. Teď ale přišla s dalším překvapením!

Na sociální síti se pochlubila, že je už přes dva měsíce vdaná! Oficiální oznámení učinila tak, že zveřejnila romantický snímek ze svatby s příznačným komentářem. „Vydrželi jsme to dlouho neříct, aby ten náš den byl poklidný a opravdu jen náš a chvíli si užívali této změny jen tak sami se sebou a našimi nejbližšími. Povedlo se,“ podotkla fakt, že se jí podařilo před médii svatbu dokonale utajit celé prázdniny.

A kdo se stal Markétiným vyvoleným? Přítele, pak už snoubence a nyní manžela dlouho tajila. Jejím mužem se ale stal bývalý tanečník David Schimmer, se kterým se pravděpodobně potkala během pracovní nabídky v muzikálu. Páru gratulujeme a přejem mnoho štěstí do společného života!

Markéta Procházková promluvila o tom, jak se cítila jako chlap
Markéta Procházková uhrane všechny svůdným pohledem jako Kylie Minogue!

Autor: bin

Diskuze