Reklama
Reklama
Karolína Gudasová a Michal Neuvirth
Zdroj: Profimedia/Instagram
Šťastná rodinka

GRATULUJEME: Karolína Gudasová porodila hokejistovi Neuvirthovi holčičku! Ta dostala nevšední jméno

14. 9. 2017

Muzikálová zpěvačka Karolína Gudasová (25) a hokejista NHL Michal Neuvirth (29) se stali rodiči! Jak porod probíhal a jaké jméno dcera dostala?

11 fotek
Muzikálová zpěvačka Karolína Gudasová oznámila spolu s partnerem hokejistou Michalem Neuvirthem radostnou novinu. Týden před plánovaným porodem přivedla na svět holčičku, která dostala sice nevšední, přesto krásné české jméno. „Vítej na světě aneb 11. 9. 2017 jsme se stali rodiči naší Emilky. Narodila se nám pořádná holčička s mírami 4300 g a 53,5 cm,“ pochlubila se na sociální síti novopečená maminka.

Karolína rodila císařským řezem, miminko se totiž před porodem neotočilo. „Měla jsem jít na sál v osm ráno, ale tím, že přijali akutnější případy, dostala jsem se na řadu až v pět odpoledne. Nejhorší bylo to čekání celý den bez jídla a pití. Ale Michal byl neskutečný, strašně mi celou dobu pomáhal a pak přestřihl i pupeční šňůru. I doktorka byla překvapená, jak se do mě malá vůbec vešla, když jsem přibrala jenom jedenáct kilo,“ svěřila se Blesku Gudasová.

Další peprné chvíle, na které nebude vzpomínat v úplně dobrém, byly, když krásné brunetce píchli lékaři pověstný epidural. Její tělo reagovalo až nečekaně ofenzivně. „Když mi to píchli, málem jsem omdlela. A po porodu jsem asi čtyři hodiny zvracela, než se s tím tělo srovnalo. Kdyby tam nebyl Michal, tak bych to snad ani nedala,“ přiznala útrapy, které ale nakonec stály za to a vše dobře dopadlo.

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama