Reklama
Reklama
Celine Dion - 4
Zdroj: Profimedia
Upřímnou soustrast!

GALERIE: Z toho mrazí! Takhle vypadá mrtvý manžel Celine Dion

22. 1. 2016

Celine Dion se rozloučila se svým milovaným manželem, který zemřel na rakovinu. Na jeho poslední cestě se ale rozhodla udělat něco šokujícího – nechala mu otevřenou rakev!

3 fotky
Zpěvačka Celine Dion prožívá nejtěžší období svého života. V jednom týdnu ztratila milovaného manžela i bratra. Oba navíc zemřeli na rakovinu!

Zpěvačka doprovodila svého manžela Reného Angelila na jeho poslední cestě. Do montrealské baziliky se s ním přišli rozloučit také přátelé a fanoušci. Jelikož mu nechala otevřenou rakev, všichni zúčastnění se mohli podívat, jak mrtvý René vypadá. A to včetně fotografů!

René bojoval 17 let se zákeřnou rakovinou hrtanu. Zemřel právě v Las Vegas, kde má jeho milovaná žena koncertní show. Angélil cítil, že brzy přijde jeho konec, a tak chtěl být zpěvačce neustále nablízku. Dokonce se nechal slyšet, že by chtěl zemřít v jejím náručí. Zpěvačka přiznala, že se do něj zamilovala už jako malá holka a žádného jiného muže nikdy nechtěla. Jejich vztah začal, když bylo Celine 19 let a během partnerského života spolu zplodili tři krásné děti.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama