Reklama
Reklama
Tommy Coulter
Zdroj: Twitter
Štastný otec

GALERIE: Unikly fotky z party, kde otěhotnělo 16 dívek. Kluk, který ejakuloval do vody, je extrémně mladý

Aktualizováno 23.2. 2016 17:26

Patnáctiletý Tommy Coulter z floridského Tallahassee se neudržel a kvůli svůdným tělům spolužaček ejakuloval při večerní party do bazenu. Na nových snímcích jsou vidět výsledky jeho "úletu".

Lidé ve městě mají samozřejmě jasno - na party proběhly obrovské orgie a mladý muž obšťastnil všechny spolužačky a kamarádky ve věku od 13 do 17 let. Tommy však tvrdí, že se nic takového v žádném případě nestalo a všechny musely otěhotnět z vody v bazénu, pod jejíž hladinou došlo k jeho politovánihodnému úniku.

"Jsem hrdý na to, že jsem stále panic a nevím, proč jsem obviňován z něčeho tak nechutného. Klidně podstoupím lékařské vyšetření, abych to dokázal. Stal jsem se proti své vůli jakousi místní celebritou, lidé na ulici mi blahopřejí a smějí se na mě. Ale já jsem vážně nic neudělal!" vysvětluje školák.

Nikdo mu však nevěří, podle odborníků je totiž nemožné, aby svými spermiemi, jakkoliv naprůměrně plodnými, dokázal přivést do jiného svatu kohokoliv, kdo se s ním koupe v bazénu. Maximální rychlost spermií s jejich malými ocásky je 24 centimetrů za hodinu, takže by jim trvalo několik hodin, než by dopluly ke svému cíli. Spermie však dokáží přežít jen v určitém prostředí, ve vodě by je okamžitě zabil chlor.

A navíc, pokud by mělo s Tommym otěhotnět 16 dívek, byla by velká náhoda, kdyby všechny zrovna byly ve svém plodném období, které trvá přibližně sedm dní v měsíčním cyklu každé ženy. Nebo by jich s ním muselo být v bazénu celkem 64, a potom by bylo oplodnění šestnácti z nich statisticky možné.

Tak kdo má pravdu a kdo něco skrývá?

Sex v těhotenství – co když žena nechce?
Všechno, co jste netušili o spermatu!
Má váš muž kvalitní sperma? Změřte ho a zjistíte to

Autor: red

Diskuze

Reklama
Reklama