Jan Čenský a Dana Morávková - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Krása střídá nádheru

GALERIE: Takhle krásní spolu ještě nebyli! Dana Morávková a Jan Čenský nafotili romantické snímky

27. 9. 2017

Herečka Dana Morávková (46) a její kolega Jan Čenský (56) společně nafotili nádherné fotografie, které doslova berou dech. Známá dvojka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se tak předvedla ve zcela netradičním světle. A o co vlastně jde?

11 fotek
Na obrazovkách televize Nova mohou diváci vídat Danu Morávkovou a Jana Čenského každé úterý a čtvrtek, a to v Ordinaci v růžové zahradě 2. Jelikož v seriálu ztvárnili manžele, spousta lidí si je spojuje i v reálném životě. A něco na tom přeci jen je – tito dva jsou totiž ve skutečnosti opravdu dobří přátelé.

Jan Čenský nyní připravuje knihu, která vyjde letos před Vánocemi. A právě krásné fotografie, které s Danou Morávkovou nafotil, budou součástí této knížky. „Fotilo se v hotelu Popovičky. To prostředí bylo exkluzivní a i oblečení bylo exkluzivní. Dámská móda byla od Beaty Rajské, pánská od Respect Fashion, s.r.o., šperky Halada, business oblečení od pfb PREMIUM FASHION BRANDS, obuv od Salamander. Takže to krásně do sebe zapadlo. Knížku připravuji s Lenkou Bernardes da Silva, což je spoluautorka knihy, se kterou máme společnost imageberu, s.r.o., a pořádáme semináře na téma rétorika, image, etiketa a vystupování. Knížka je o prvním dojmu. Tedy o tom, co všechno je potřeba, aby člověk ve společnosti udělal dobrý dojem. To znamená jak se chovat, mluvit, jak vystupovat a jak vypadat. Jsem moc rád, že Dana Morávková svolila k tomu, aby se do knihy fotila, protože to je dáma velmi elegantní. A i díky televizi Nova všichni říkají, že nám to společně moc sluší,“ řekl s úsměvem Jan Čenský pro TV Nova.

Žádná taková podobná kniha o prvním dojmu tu ještě nevznikla. Snímky nafotila fotografka Markéta Navrátilová a focení trvalo dva dny. A jak si ho užila Dana Morávková? „Pro Honzu jsem to velmi ráda udělala, protože spolu hrajeme už několik let v Ordinaci – ani spolu, ani bez sebe :-),“ doplnila herečka.

Autor: niž

Diskuze