Ester Berdych Sátorová - 12
Zdroj: Instagram
Držíme palce!

GALERIE: Skrývá Berdychova kráska vážné zdravotní problémy? Její poslední fotky vás vyděsí

Aktualizováno 23.2. 2016 14:19

Není sporu o tom, že si nejlepší český tenista Tomáš Berdych (30) našel opravdu krásnou nevěstu. Ale co se to s půvabnou Ester Sátorovou (23) v poslední době děje?

11 fotek
Ester Sátorová byla vždy krásná a není náhoda, že uspěla i v modelingu. Nikdy se netajila tím, že je závislačkou na zdravém životním stylu. Jí pouze zdravě a hodně cvičí. Kromě svalové muskulatury se však v posledním době objevilo na jejím těle i něco jiného. A to akutní nedostatek tuku.

Ester tak působí víc než štíhle, spíš již vychrtle a začaly se objevovat obavy, zda-li netrpí některou z poruch příjmu potravy, anorexií nebo bulimií. Prezentuje se podobnými snímky, kterými se v českém showbyznysu proslavila například Eliška Bučková, která s poruchou příjmu potravy prokazatelně bojovala.

Úbytku hmotnosti krásné blondýny si všimla i slavná tenistka Nicole Vaidišová. Bývalá manželka a současná partnerka Radka Štěpánka se tak trochu vysmála zdravé snídani Berdychovi lásky. "Tohle zhruba snídá můj 3kilovej pejsek," napsala k force šunky, mrkve a avokáda. Její jorkšír má tedy zvláštní chutě.

Nemá vaše dítě anorexii či bulimii? PŘÍZNAKY
O čem je vlastně anorexie? Den z pohledu anorektičky
Dívka vážila jen 39 kilo! S anorexií se dokázala poprat


 

Autor: red

Diskuze