Tereza Kerndlová - 6
Zdroj: facebook.com
Wooow

GALERIE: Sexy Tereza Kerndlová se pěkně odvázala! Co ukázala tentokrát?

13. 2. 2017

Krásná zpěvačka Tereza Kerndlová už sice dobyla pomyslnou hranici třicítky, ale přesto vypadá stále skvěle. V těsném overalu ukázala, že má být na co hrdá!

14 fotek
Tereza Kerndlová se na veřejnosti objevila po dlouhé době. A vypadala neuvěřitelně. Třicetiletá zpěvačka je v dokonalé formě. Sama to tak ale úplně nevidí. " Jsem hodně líná a potřebovala bych začít pořádně cvičit. Tak jsem si letos dala předsevzetí. Určitě musím začít. Kdybych netancovala a nedržela si správnou stravu, bylo by to s postavou určitě horší," prozradila Kerndlová na otevření nového music clubu BarBar v Táboře, kde byla hlavní hvězdou večera.

Na pražských akcích Tereza nebyla pořádně dlohou dobu. "Jsem mezi lidmi hodně, mám spoustu vystoupení po republice. Na večírky v Praze teď nechodím, na to nezbývá čas. Jsem hodně zavřená ve studiu, připravuju desku, chystám první sing a klip," dodala Kerndlová.

Na otevření BarBaru nemohla chybět také táborská rodačka, modelka Tereza Budková, která dorazila s krásnou maminkou. Vidí se minimálně kvůli jejímu pracovnímu vytížení a také kvůli nové lásce. Tereza chodí s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem  a létá za ním do kanadského Winnipegu. "Hodně lidí mi říkalo, že vztah na dálku fungovat nebude a já musím říct, že je to úplně super. Vůbec s tím nemáme žádný problém. Jediná nepříjemnost je časový posun, ten mi vždy po návratu dobře nedělá, ale kvůli tomu se určitě rozcházet nebudu," usmívá se krásná Budková. "

Klub slavnostně pokřtila také další Tereza, jedna z nekrásnějších českých spisovatelek Tereza Čiháková, která v Táboře žije. Večer moderovala Hanka Mašlíková, která spojila práci s odpočinkem a ve spa hotelu Palcát si užila s manželem celý víkend. "Vzali jsme i pejsky a dopřejeme si zasloužený relax," dodala.

Autor: bin

Diskuze