Veronika Petruchová - 1
Zdroj: Petrucha Style
Pozdravy z Moravy

GALERIE: Reportérka Prásku! ukázala kozy a pekáč buchet

Aktualizováno 17.2. 2016 15:49

Reportérka Prásku! a Televizních novin Veronika Petruchová (21) dokáže svým vzhledem přikovat k televizní obrazovce nejednoho muže. A nemá problém s tím, ukázat i trochu víc.

8 fotek
Malá obec Hroznová Lhota poblíž slovenských hranic svou malebností snadno trumfne i starobylá sídla v Provence. A to srovnání není náhodné. Vína z Moravy možná nejsou tak hutná jako ta francouzská, ale mají výraznější jiskru. A přesně tak to je i se ženami.

Veronika Petruchová se ale za svými rodiči nevrací jen ochutnávat místní speciality, jakými jsou škvarky, uzené maso, klobásky, jelita či jitrničky. Oběhá také příbuzné a ukáže jim, že ji velký svět televizního vysílání nijak nezměnil. A že těch příbuzných má!

Veroničiny prarodiče mají hned 13 dětí a každý z nich má aspoň tři svoje potomky. Její rodina je tedy nejpočetnější v širém okolí. Na malou rodinnou sešlost se sejde klidně i přes sto lidí. Kromě rodinných příbuzných navštěvuje také své kamarády. A to nejen ty dvouruké, ale i ty chlupaté. Kozy už ji poznají na dálku a hrnou se k ní jedna přes druhou. Dobře vědí, že pro ně v kapsičce schovává nějakou tu laskominu.

Muzika, tanec, zábava, nějaká ta slivovička a potom už jen rozložit unavené tělo na dřevěnou lavici a pochutnat si na lahůdkách, které maminka s babičkou připravily. Když před Veroniku postaví pekáč buchet, nebo třeba moravských koláčů, už dobře vědí, že se jim vrátí prázdný. Jsou věci, kterým se jednoduše nedá odolat.

Krásnou reportérku Veroniku můžete sledovat každý čtvrtek od 21.35 v magazínu Prásk! Nově ji můžete vídat v talkshow NA BARU, kde pro Vás už od 2. března bude živě zpovídat celebrity. A je jasné, že to nebude naposledy, co vás něčím pobaví.

Autor: red

Diskuze