Petra Paluskova - 1
Zdroj: facebook.com
Drsná kráska

GALERIE: Playmate Petra z Robinsonova ostrova nafotila odvážné fotky! Ukázala nejen obří silikony...

17. 2. 2017

Petra Palusková je jednou z těch účastnic reality show Robinsonův ostrov, kterou lidé buď milují, nebo nenávidí. Kráska si je rozhodně svých předností vědoma, a tak se nestyděla nafotit tyto odvážné snímky. Nechybí ani bičík!

10 fotek
S účastnicí reality show Robinsonův ostrov je to jako na houpačce! V jednu chvíli to vypadá, že účast v soutěži vzdát, pláče a lituje se, ale pak jakoby přepla a je vidět, že chce vyhrát za každou cenu! Je proměnlivá stejně jako barva jejích vlasů. Z dříve blondýnky je dnes bruneta. Pozornost diváků však v první řadě na této krásce zaujmou ohromná silikonová ňadra, nebo titěrné kalhotky.

Díky svému sexy vzhledu má tak Petra už teď docela dost fanoušků. Sice si v soutěži kolikrát moc neví rady a bývá trochu zmatená, ale divák dokáže i ocenit to, že se je na co dívat. Což v případě vnadné Petry bezesporu je. Fotky, které má na sociální síti, jsou toho jasným důkazem.

Petra nafotila snímky ve stylu Marilyn Monroe a pořádné dominy, která se nebojí použít i bič. Zkrátka se v ní playmate nezapře. A nakonec proč ne. Nemá co skrývat. Postavička jako lusk, pevné silikony a kulatý zadeček jsou slast pro oko každého muže! Podívejte se na odvážnou galerii.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VŠIMLI JSTE SI? Playmate Petra během soutěže o imunitu neuhlídala výstřih! Co vykouklo?

Autor: bin

Diskuze