Nela Slováková - 4
Zdroj: Instagram
Pozdravy z Dubaje

GALERIE: Nela Slováková ukázala holý zadek. Má tam ošklivou čárku

19. 4. 2015

Nela Slováková patří mezi produkty českých reality show. Tedy nic neumí, ničím nevyniká a známou se stala jen díky tomu, že se ráda předvádí. Ale má jedno velké plus - je celkem hezká.

9 fotek
Fotografie Nely Slovákové pocházejí z exotické Dubaje. Ta se v posledním roce stala Mekkou českých celebrit. Kdo nemá fotky z Dubaje, jakoby by nebyl.

Je ale záhadou, proč si ksichty a ksichtíky ze středu Evropy vybraly zrovna Dubaj. Čím je tak výjimečná? Moře je lepší třeba i v Chorvatsku, bohatší mořskou faunu a flóru najdete mnohem blíž v Egyptě... Asi proto, že Spojené arabské emiráty jsou jedinečné spojením moře, pláží a luxusu. A letenka se dá koupit celkem levně.

Slováková vystavila své vypracované pozadí ozdobené ošklivou čárkou z opálení na instagramu na sociální síti. Což je také celkem úspěch. Má štěstí, že není tak známá, aby jí fotku smazali.

Takže se mužete potěšit jejím tělem zdokonalým ve fitnesscestru a pokochat se "krásami" arabského luxusu, třeba hotelem Burj Al Arab v pozadí. Podívejte se do galerie!

Autor: pul

Diskuze