Monika Bagárová - 8
Zdroj: Instagram
Krásná a odvážná!

GALERIE: Monika Bagárová se vyfotila nahá v posteli. Neuvěříte, co ukázala!

Aktualizováno 30.3. 2016 10:53

Zpěvačka Monika Bagárová s věkem poznává, že jen zpěvem nemůže být umělec živ a musí si budovat popularitu i v jiných směrech. A tak buduje...

15 fotek
"#PlochéNohy #XNohy #tlakNohy #Kotníky #Katastrofa #OrtopedickýVložky #UžJePozdě #Sundaymood #Home #WithMyLove," napsala oblíbená zpěvačka k tomuto snímku na svůj instagramový profil. Je z toho jasných hned několik věcí. A nejen to, že ukázala nateklé kotníky.

Monika Bagárová byla nahá v posteli se svým přítelem. Bylo to doma a v neděli večer. Má ploché nohy a potřebuje ortopedické vložky. Aby jí tolik nenatékaly kotníky. A přesto přese všechno je stála sexy! I když toho z ní moc nevidíme.

Na dalších snímcích vidíte Moniku Bagárovou u moře. Jde po pláži s plameňáky a opravdu se nejedná o fotomontáž, ani výlet do Zoo. Monika letěla odpočívat do Aruby, což je ostrov na jihu Karibského moře. A nezapomíná na fanoušky, kterým zveřejňuje fotky na sociální síti. Romantické polibky, výlety, ale i žhavé snímky zpěvačky samotné, na kterých se producíruje v plavkách nebo mini kraťáskách. Je tady víc věcí, které by se jí daly závidět.

Známe tajemství krásy Moniky Bagárové
Gott se natřásal před Bagárovou. PODEZŘELÉ!
Už to není holčička! Nahá Monika Bagárová má na sobě jen šperky
Monika Bagárová: Nevadilo by mi pár kilo přibrat

Autor: red

Diskuze