Zuzana Belohorcová - 3
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Konec

GALERIE: Moderátorka Peříčka je dnes k nepoznání. A do výstřihu se jí raději nedívejte...

Aktualizováno 13.5. 2016 15:37

Slovenská moderátorka Zuzka Belahorcová vypadá i ve čtyřiceti letech výborně, i když fanoušci někdejší erotické show Peříčko by ji už asi nepoznali. Navíc podle fotek je jasné, že hrudník by raději ukazovat neměla.

6 fotek
Belahorcová ukázala snímek zejména kvůli úžasné kabelce (kterou vlastní například i Simona Krainová), ale lidé na sociální síti si všímají úplně něčeho jiného. "Proč si nevezme podprdu?" píší a přidávají spoustu smajlíků. Co myslíte vy, je to opravdu tak hrozné?

Mít umělá, nebo jinak chirurgicky vylepšená prsa, je v USA stejně běžné, jako u nás vlastnit škodovku. Oboje má téměř každý a nikdo se nad tím nijak zvlášť nepozastavuje. Naopak! Pokud se najde žena, která má prsa přirozená, působí přinejmenším podivně.

Zuzana Belahorcová má silikony, ale o tom vypovídají přibližně rok staré snímky, kde se nechala fotit při zákroku na plastické chirurgii. Sama to také potvrdila.

"Už několikrát se mi stalo, že se mě kamarádky ptaly, jestli mám umělá prsa, a když jsem řekla, že ne, vůbec nechápaly proč. Vždyť je má přeci každá," říkala dřív, a tak si nakonec nechala vložit do ňader umělé implantáty. A samozřejmě v Čechách, kde to měla o poznání levnější.

"Jsem po dvou dětech, a jelikož mám krásný páreček, tak už další neplánuji. Žádná další zátěž už moje prsa tedy nečeká. Tak proč jim nepoděkovat za splnění mateřské úlohy právě tím, že je vrátím do původního stavu,“ smála se Zuzka po operaci.

Opravdu vypadala její ňadra v původním stavu takto?

Autor: red

Diskuze