Charlotte Štiková - 5
Zdroj: Petra Clinic
Ale chce zhubnout

GALERIE: Mladší sestra Ornelly se svlékla. Morbidní nadváha Charlotte Štikové vám vyrazí dech!

25. 1. 2016

Jestli jste obdivovateli kyprých dívčích tvarů, rychle se podívejte na Charlotte Štikovou (19). Z metráčka se možná už brzy stane štíhlá modelka, která ozdobí titulní stranu pánského magazínu.

12 fotek
Tohle je vážně něco. Devatenáctiletá holka, která váží stejně jako mnozí extraligoví hokejisté. Včetně výstroje a bruslí. U ní to však není hora svalů, ale poměrně slušně narostlá pneumatika známé francouzské značky, která se jí táhne plynule od krku dolů až k zemi.

Nejmladší z klanu Štikových však možná bliká světélko na konci tunelu. Dostala totiž životní šanci, a to možnost spolupracovat s týmem profesionálů, kteří si dali velký cíl - udělat z ní modelku pro Playboy!

„Ano, je to pravda. Dokonce s šéfredaktorem a majitelem magazínu Playboy vznikla sázka. „Buď se nám podaří ji zhubnout a Charlotte bude fotit pictorial i titulní stranu, nebo jim to samé udělám zdarma s někým jiným,“ usmívá se fotograf celebrit, který se tentokrát převtělil i do jeho oblíbené role manažera stokilové plnoštíhlé blondýnky.

Doufejme, že jeho jeho volba, po „pravdomluvné“ cestovatelce mezi postelemi boháčů Evě Perkausové, bude tentokrát šťastnější. Pravda je, že o obou rodinách, jak Štiků, tak i Perkausů, by se daly natáčet telenovely. Prim by samozřejmě hrály matky. I když, co by český bulvár bez Perkausové a její matky dělal? Matušinský má v každém případě před sebou těžký oříšek k rozlousknutí. Nebude na to ale sám. Na pomoc přispěchala pohádková víla.

„Když jsme se o tom dozvěděli, přišlo nám to jako super nápad a rádi pomůžeme. Charlotte u nás dostane plnohodnotnou péči a udělám pro úspěch vše, co dokážeme,“ potvrdila majitelka kliniky estetické medicíny Petra Řehořková, která by se v případě nezdaru možná mohla sama ujmout role modelky.

Postavičku i zkušenosti na to rozhodně má, stejně jako s herectvím, když si zahrála například ve filmu Modelky s.r.o. Napřed ji ale čeká pořádná fuška! Naštěstí si však fakt, že je něco špatně, uvědomuje i sama Charlotte Štiková. „Jsem za tu šanci vděčná. Ani tak nejde o to focení, jako o moje zdraví. Vím, že bych se sebou měla začít něco dělat a také to udělám. Úplně vše, co mi řeknou!“ zní hodně odhodlaně.

Pod dohledem profesionálů už proběhlo první měření a vážení, a my můžeme jen hádat, za jak dlouho a zda vůbec se z této oplácné housenky stane motýl.

Drastické diety musí skončit! Jak na hubnutí skutečně správně?
Moderátorka čte nevidomým každý týden Playboy
Netradiční detox a hubnutí s ajurvédou

Autor: lup

Diskuze