Veronika Kubařová
Zdroj: jirkaZZ
To je kráska!

GALERIE: Hvězda seriálu Na vodě se nikdy před kamerou nestyděla: Nahé scény Veroniky Kubařové!

24. 2. 2016

Proslavil ji film Rafťáci a poté už šla jednou rolí za druhou. A protože je Veronika Kubařová opravdu krásná herečka, několikrát se mohla objevit před kamerou i v rouše Evině.

8 fotek
Veronika Kubařová (28), jejíž tvář mohou diváci znát nejen z divadelní scény, ale i několika filmů, patří mezi nadějné mladé herečky. První významnější filmovou roli získala ve zmiňovaných Rafťácích a do povědomí diváků se zapsala také díky sedmiletému vztahu s jejich režisérem snímku Karlem Janákem.

Úspěch zaznamenala i v televizním filmu Dívka a kouzelník, za nějž získala cenu Televizní objev roku. V tomto filmu Kubařová ukázala doslova vše a odstartovala svoji obnaženou filmovou dráhu. Zařadila se tak po bok „nahých“ princezen, jako je Michaela Kuklová nebo Tereza Voříšková.

Nahým filmovým rolím předcházela ale role zcela jiná. V roce 2008 ztvárnila princeznu Rozmarýnku v Troškově pohádce Nejkrásnější hádanka. Potom se z křehké pohádkové princezny se postupem času stala odvážná dívka. V Ženách v pokušení se tiskla k Vojtu Dykovi a v Mým vysvlečeným deníku pak svůj stud odhodila definitivně.

V seriálu přístav je přece jen trochu decentnější, ale to nic nemění na tom, že má sexappeal, který by jí mohla většina hereček závidět.

Autor: red

Diskuze