Na vodě - 6
Zdroj: TV Nova
Už brzo na TV Nova

GALERIE: Co znamená tento skok do vody? To vás dostane!

18. 2. 2016

S každým přibývajícím dnem a týdnem se jeho otužilost a vůle nenechat se zaskakovat snižovala. Ale stálo to za to!

14 fotek
Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova třetí díl českého komediálního seriálu Na vodě. Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením.

V hlavních rolích diváci uvidí Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Ve třetím díle chystá partička ze zátoky velkou akci v jedné zastavárně v centru Prahy. Objevila tam totiž Hugův notebook, který potřebují za každou cenu dostat zpět. Mimo to je Hugo pověstný svými skoky do Vltavy, řeší jimi každou nepříjemnou situaci a mimo to, je Vltava i místem, kde se mu nejlépe přemýšlí.

Natáčení scén ve Vltavě, ale nebylo zdaleka tak lehké, jak se zdálo. To potvrdil i režisér Milan Cieslar: „Točilo se první zářijový týden, kdy ještě skákal osobně herec Lukáš Langmajer, ale s každým přibývajícím dnem a týdnem se jeho otužilost a vůle nenechat se zaskakovat snižovala. Začátkem října už ve vodě zkolaboval i sportovec, který byl vybrán jako dubl za Bohumila při filmovém tréninku plavání, takže po tomto termínu už nastoupili kaskadéři s potápěči, kteří je ve vodě jistili. Při tom šlo o nevinné scény plavání z vltavského břehu na druhý.“

Premiérový díl seriálu Na vodě, uvidíte už v neděli od 20:20 na Nově.

Autor: pul

Diskuze