Kamila Nývltová
Zdroj: Petra Kropáčová
Už nemá krev ani mlíko

GALERIE: Byla jsem tlustá, přiznala Kamila Nývltová. A prozradila, jak zhubla

16. 5. 2014

Zpěvačka Kamila Nývltová přiznala problémy s nadváhou. Při vstupu do showbyznysu měla 72 kilogramů. Nyní má téměř o 20 kilo méně. Jak toho dosáhla?

15 fotek
Hubne se samozřejmě nejen tak, že zalepíte dveře od ledničky. Ale také pravidelným cvičením. To ví dobře i Kamila Nývltová. "Cvičení mě baví a dává mi adrenalin. Chodím na power plate a teď i na heat. Zpotím se tam hodně a mám skvělý pocit, že jsem tam něco dělala."

"Vážím teď nějakých 56 kilo. Ale nepřijde mi to málo ani hodně. Je to takový ten zlatý střed," odmítla spekulace o svých sklonech k anorexii v rozhovoru pro Blesk.

"Když jsem přišla tenkrát do Prahy, měla jsem 72 kilo a byla jsem taková holka krev a mlíko. A hrozně ráda jsem jedla. Jedla jsem fakt všechno a neměla jsem žádné zábrany. A tehdy jsem zjistila, že to je pr... Ne průser, jednoduše do těch kostýmů to nevypadá dobře, když se vám dere kůže ven. Začala jsem shazovat a posilovat a nějak to šlo samo."

Ale nejen o své váze přemýšlí sympatická zpěvačka. Jsou to také temná zákoutí showbyznysu, která zaměstnávají její mysl. "Showbyznys dokáže člověka srazit na zem ze dne na den. Když ti někdo řekne něco hnusnýho, když ti něco nedopadne, jak mělo, tak je to celkově psychicky náročné. Navíc u povah, které si všechno berou. Což jsem zrovna já. O všem přemýšlím a je mi to líto."

A proč je teď tak neskonale šťastná? Klape jí to výborně také doma... "Láska pokračuje stále krásně, jsme spolu s Tomem a je nám báječně. Děláme podobnou práci, on mi pomáhá tančit, já mu zpívat a celkově nám to klape. Život s ním je hodně veselý."

Kamile vážně v roce 2008 byla krev a mlíko:

Autor: pul

Diskuze