Reklama
Reklama
Lady Gaga
Zdroj: isifa.com
Chtěli byste ho?

Fuj! Lady Gaga má parfém z vlastní moči

Témata / Lady Gaga, parfém, voňavka, moč
7. 12. 2013

Lady Gaga (26) prostě musí mít vždy něco extra! Zpěvačka se přiznala, že existuje parfém vyrobený z její moči. Fuj!

5 fotek

Lady Gaga přišla letos v září do televizní show k Andymu Cohenovi. Když měla akorát jí do přenosu, chtělo se jí na záchod. Na toaletu ale dobehnout nestihla, a tak se vyčůrala v šatně do plechovky. To ale neměla dělat.

"Takže Andy mi řekl, že udělali parfém z mé moči, kterou našli v odpadkovém koši v šatně (to je na dlouhé vyprávění)," napsala si zpěvačka na sociální síti o měsíc později.

Cohen celý příběh vysvětlil v noční televizní show Jimmyho Fallona: "Lady Gaga se vyčůrala do nádoby v šatně. Je to dlouhý příběh, ale udělala to. Na cestě z šatny řekla, hele, nestihla jsem to na záchod, je mi to líto. No je to superstar, je to Lady GaGa, může si čůrat, kdy chce a kde chce, pokud vím. A tak jsem řekl asistentům z produkce, hele, musíme něco udělat s močí od Gagy. Je to popkulturní artefakt. Měli bychom to dát do lahvičky a někam vystavit ve studiu… Mám asistenta jménem Ryan a on mi napsal, že její moč začne být nebezpečná. Ne protože je to moč Gagy, ale protože každá moč začne být zdraví nebezpečná. Ale našel recept na internetu, podle něhož lze přidáním alkoholu a jiných věcí udělat z moči jinou věc. Tak jsme z ní udělali parfém… Tak teď ji máme v pěkném flakonu. Vím, je to dost šílené, ale je to popkulturní artefakt, když to mám říct. Bude to mít svou hodnotu."

Autor: mivr

Diskuze

Reklama
Reklama