Jena Willingham - 1
Zdroj: facebook.com
Matka v rauši

Fotografie této ženy baví internet! Stačí se podívat na to, co je za ní, a budete se smát i vy

9. 8. 2017

Užívat si letní dny v bazénu s drinkem v ruce je pro mladé lidi celkem normální záležitostí. Jenže ne každý si takovou pohodičku může dovolit. Tahle žena ale měla velký důvod k oslavě a její fotografii sdílely už tisíce lidí!

Jena Willingham z americké Alabamy je matkou třech dětí. Po zveřejnění fotografie, jak se koupe v bazénu na matračce a v ruce drží drink, zatímco její děti stojí smutné u bazénu, spustila lavinovou reakci. Tento snímek sdílelo už přes 16 tisíc lidí!

A není divu! K fotografii matka připsala: „Šťastný první školní den všem.“ Stačí se podívat na výrazy dětí a hned pochopíte, proč je fotografie tak úspěšná. Jediný, kdo měl evidentně radost, že škola začala, byla maminka.

Ta se pak svěřila, že to bylo za 11 let poprvé, kdy byla doma sama bez dětí, protože do školy konečně šel i její poslední syn. Tuto událost tak musela patřičně oslavit. Matky, které to mají podobně, tuto radost jistě chápou. I maminky si zkrátka potřebují někdy od svých ratolestí odpočinout a věnovat se aspoň chvíli sobě...

5 rad, jak naučit dítě plavat
Plavání jako ideální sport, při kterém se hubne!

Autor: niž

Diskuze