Melania Trump - 1
Zdroj: Profimedia
Zpátky do minulosti

Fotograf zveřejnil 30 let staré snímky Melanie Trump! První dámu USA byste na nich nepoznali

17. 4. 2018

Asi není na světě člověka, který by neznal současnou první dámu USA Melanii Trump (47). Jak ale vypadala Melania v době, kdy jí bylo 16, žila v Jugoslávii a začínala s modelingem?

5 fotek
Melania Trump má velmi zajímavou minulost. Málokdo by v dnešní první dámě hledal prostou holku z bývalé Jugoslávie, která na střední v Lublani škole studovala design a fotografii. V této době ale přišla Melanina první příležitost, která pomohla nastartovat její kariéru modelky.

Slovinský fotograf Stane Jerko tehdy šestnáctiletou Melanii oslovil, aby pro něj pózovala. Fotil reklamní kampaň a právě Melanii si do ní vybral. Jak ale v rozhovoru pro web Univision dnes přiznává, s dospívající Melanií spolupráci brzy ukončil, protože jí chyběla jiskra.

Ani jeho by totiž ve snu nenapadlo, že ze slovinské modelky, která se nebála nafotit i lechtivé snímky, bude jednou manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa. Možná ho totiž v té době ani nenapadlo, že Donald bude někdy prezidentem... Jenže taková je realita, a tak se dnes Jerko chlubí fotkami první dámy v jejích šestnácti letech. A u ní se opravdu dá říct, že je na snímcích k nepoznání! Že by plastiky?
 

Autor: bin

Diskuze