Beyoncé - 1
Zdroj: Profimedia
Radostná událost

FOTO: Zpěvačka Beyoncé v těhotenství neskutečně nakynula! Skoro ji nepoznáte

20. 4. 2017

Od doby, kdy americká zpěvačka Beyoncé (35) na svém Instagramu ohlásila radostnou zprávu ohledně svého těhotenství, už uběhly více jak dva měsíce. Prozradila, že čeká dvojčata a moc se na přírůstek těší. A jak teď zpěvačka vypadá?

5 fotek
Když Beyoncé Knowles oznámila v únoru na sociální síti radostnou novinu o svém těhotenství, fanoušci málem zbořili internet. Za pouhou hodinu od zveřejnění už její příspěvek měl přes 2,4 milionů lajků a 166 tisíc komentářů. „Byli jsme požehnáni hned dvakrát. Jsme neskutečně vděční za to, že se naše rodina rozroste o dva členy, a děkujeme vám za přání všeho dobrého,“ odepsala hvězda svým fanouškům.

Beyoncé prožívá šťastné chvíle. Se svým manželem Jay-Z (47) se dávno udobřila a manželská krize je tak díky očekávánému dvojitému přírůstku zažehnána. Ostře sledovaný pár současné doby už má jednu dceru jménem Blue Ive Carter (5), což znamená v překladu Modrý Břečťan.

Zpěvačka pohlaví dětí i termín porodu tají. A má proto pochopitelný důvod. Když byla před pěti lety těhotná, mezi bulvárními fotografy to vyvolalo doslova šílenství. A aby měla klid a soukromí, newyorská porodnice nechala uzavřít celé jedno křídlo. Jak bude její porod a všechny radosti probíhat tentokrát, se uvidí. Ale už nyní je zřejmé na první pohled, že porod má už za pár. Beyoncé je hodně nakynutá a člověk by ji skoro nepoznal. Tak držíme palce, ať vše probíhá bez komplikací.

Autor: ham

Diskuze