Výměna manželek: Veronika
Šla do sebe

FOTO: Veronika z Výměny hodně zhubla a je z ní jiný člověk! Jak dnes vypadá a vzala si nakonec Tondu?

14. 6. 2017

Středeční Výměna manželek, která byla reprízou a od jejíhož natáčení uplynulo již pět let, byla zajímavá především tím, že se jedna rodina skládala z lesbického páru, zatímco druhá byla tradiční. A jak dnes vypadá Veronika, kterou Tonda požádal o ruku? A vzali se vlastně vůbec?

6 fotek
Veronika měla s Tondou problémy a dokonce se svěřila, že by byla nejradši, kdyby se od nich odstěhoval. Bojovala s jeho nevěrami, ale kvůli dětem s ním stále setrvávala. To se ale změnilo!

Tonda Veroniku sice požádal o ruku a snažil se dát věci do pořádku, nicméně mu to úplně nevyšlo. Jak Veronika sdělila TV Nova, později chtěla předmanželskou smlouvu, což se Tondovi nelíbilo. Navíc ji zase podváděl, a tak se dvojice nakonec rozešla a Tonda skutečně odjel zpátky na Slovensko, jak si Veronika přála.

Veronika dnes vypadá dost jinak než v době natáčení, zhubla 15 kilo, je úplně blonďatá a moc jí to sluší. S novou postavou i vlasy úplně prokoukla a prý se v jejím životě objevil i nový muž. Tak snad je nyní Veronika šťastná a s novým mužem jí to vyjde!

Autor: niž

Diskuze