Kluk splývá se sedačkou
Zdroj: facebook
Hit sociálních sítí

FOTO: V metru si sedl na sedačku a lidé neudrželi smích! Až uvidíte jeho tričko, potrháte se smíchy i vy

1. 8. 2016

Ne vždy je v dopravním prostředku taková sranda. Ale stát se to může. Stačí si obléct tričko se zajímavým motivem a "virál" je na světě. Podívejte se!

Britský web The Lad Bible zveřejnil na sociální síti vtipný snímek chlapce, který si v metru sedl na sedačku a všichni se začali smát. Stačí se podívat na jeho tričko a ihned pochopíte, co je tady tak k smíchu.

Chlapec měl na sobě totiž tričko s úplně stejnými motivy, jako byly na sedačce, a tak s ní poněkud splýval. A co už v takové chvíli dělat? Kluk se tomu zasmál i sám a aby z toho měli něco i ostatní, vyfotil se a snímek sdílel na sociální síti.

Toho se chytil již zmíněný web The Lad Bible a ke snímku připsal: "Když vaše tričko v autobuse splývá se sedačkou, víte, že je na čase vyměnit šatník." Ne každý však vtip pochopil, a tak se mezi komentáři objevil i příspěvek, který všechny úplně odrovnal. "Kámo, tohle je vlak," napsal muž jménem Harry Williams. Lidé ho ihned začali trolit příspěvky typu: "Vlastně je to traktor" nebo "Ne, je to segway". A tak má snímek další nečekaný úspěch, co se reakcí, sdílení a komentářů týče. 

A mimochodem: je to teda vlak, autobus nebo metro?

 

ČTĚTE TAKÉ:

To je úlet! Co říkáte na klip, který má nalákat k zahradníkům? VIDEO

 

Autor: niž

Diskuze