Pes Tobi - 1
Zdroj: facebook.com
Pan Zubatý

Tento pes je tak ošklivý a děsivý, že ho majitelé vyhodili! Rok oddaně čekal, že se pro něj vrátí

14. 8. 2017

Pejsek Tobi na první pohled vypadá dost děsivě a budí hrůzu. Ve skutečnosti je to ale opravdový dobrák od kosti, který by člověku prý neublížil. Přesto se ho majitelé kvůli vzhledu zbavili a on na ně oddaně čekal více než rok...

6 fotek
„Hledáme nový domov pro Tobiho. Pan Zubatý, tedy Tobi, je opravdu unikátní kousek. Svým vzezřením vzbouzí respekt a možná i hrůzu, je to ale pes se zlatým srdcem a okamžitě bych ho zařadila do brožury těch psů, kteří by pro své pány dýchali,“ stojí u jeho fotografií na facebookové stránce Šarpej v nouzi.

Tobi má 20 kg a umí základní povely. Čeká ho teď oční prohlídka a kontrola uší, jinak je prý naprosto v pořádku. Hebounký je jako medvídek. Osud ale neměl jednoduchý. Nejspíš právě kvůli jeho vzhledu ho majitelé odhodili.

„Tobiho jsme vytáhli ze záchytných kotců, kde čekal více jak rok, až se pro něj vrátí jeho původní páníček :( Nevrátil. Má odhadem 2 roky a je to zřejmě kombinace šarpeje a akity. Obnaženou horní čelist má po úraze,“ stojí dále v popisku na facebooku. Doufejme tedy, že se podaří sehnat Tobimu nového majitele, který ho bude mít rád tak, jak si zaslouží.

Autor: niž

Diskuze