Noah Becker - 1
Zdroj: Profimedia
Milovník bez studu

FOTO: Ten se ale potatil! Syn Borise Beckera přistižen s polonahou kočkou v akci

16. 9. 2016

Bývalý tenisový šampión Boris Becker se ocital na titulních stránkách i kvůli svým milostným eskapádám. Nyní jde v jeho šlépějích i jeho potomek Noah (22)! Při čem ho paparazzi přistihli?

5 fotek
O tom, že jablko nikdy nepadá daleko od stromu, se přesvědčili i fotografové, kterým se na pláži v americkém Miami naskytl pohled, který jim snadno prodá všechny noviny! Milenci si totiž jejich přítomnosti evidentně nevšímali a vzniklo tak hodně peprných snímků.

Noah Becker se toho vůbec nebojí a vyvedl svoji novou přítelkyni k moři, aby si užili sami sebe. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby zrzka v kšiltovce nebyla polonahá! Vznikly tak opravdu žhavé fotky, kde se německý muzikant bez studu několik hodin oddává líbání, mazlení a olizování jejích propíchnutých bradavek!

Z fotek je jasné, že dívka se rozhodně jeho přízni nijak nebránila. Hrátky ji tak rozpálily, že se pak se svým hezounem šla ráda zchladit do mořských vln. A tentokrát už horní díl plavek nezapomněla. Jelikož ale nevypadá zrovna jako hvězda přehlídkových mol, dá se předpokládat, že ji hudebník brzy vymění za vyvinutější úlovek...

Autor: kat

Diskuze