Michaela Tomešová - 1
Zdroj: Profimedia
Co to asi bude?

ZA PĚT DVANÁCT: Míša Tomešová odhalila bříško těsně před porodem! Dítě je skoro větší než drobná herečka

26. 1. 2017

Herečka Míša Tomešová je drobounkého vzrůstu, takže těhotenské bříško na ni opravdu velmi vynikalo po celou tu dobu. Podívejte se, jak vypadá krátce před dlouho očekávaným dnem.

6 fotek
Sympatická herečka je v osmém měsíci a nový přírůstek do rodiny tu bude coby dup. To jí ale v žádném případě nebrání v tom, aby vyrazila mezi lidi a naplno si užívala života. S manželem Romanem Tomešem (28) proto vyrazili do společnosti, ač to vypadá, že Míšin porod je opravdu na spadnutí.

Míša byla naprosto k sežrání. Těhotenské bříško už má sice pořádné, ale moc jí sluší. Zdá se, že jí těhotenství svědčí, protože herečka zářila štěstím a rozdávala úsměvy na všechny strany. A správná návštěva kina by nebyla kompletní, kdyby si k ní herečka nedopřála popcorn. A protože teď jí Míša za dva, vzala rovnou velkou porci.

Před nedávnem se nechala nastávající maminka slyšet, že ji s manželem Romanem trápí bydlení. Když se totiž měli stěhovat do nového hnízdečka lásky, vyskytly se nějaké komplikace v podobě nedodělaných prostor v novém baráčku. Míša s Tomášem tak museli nějakou dobu bydlet u hereččiných rodičů. Snad dají brzy vše potřebné do kupy a budou moci přírůstek do rodiny přivítat již v novém domečku.

ČTĚTE TAKÉ:

Adriana z Ulice řekla, jak to bude s Eddiem. A má problém s drogami

Autor: mic

Diskuze