Hana Mašlíková - 1
Zdroj: Instagram
Pěkně malinké

FOTO: Těhotná Hanka Reinders ukázala bříško v 6. měsíci! Bude to holka, nebo kluk?

19. 4. 2017

Na začátku března exkluzivně Prásku! Hanka Reinders (35) prozradila, že je těhotná. Nyní už je v šestém měsíci a všichni tipují, co to bude! Bude mít krásná moderátorka holku, nebo kluka?

6 fotek
Moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders zažívá období plné změn. Za posledního ani ne třičtvrtě roku stihla prožít dvě zásadní životní události. Svatbu s nyní již manželem Reném, která se odehrála koncem srpna na poklidném místě v lesíku v Chotýšanech u Benešova, má již za sebou, a tak se dalo čekat, že miminko bude na programu velmi brzy.

Začátkem března oznámila, že je ve čtvrtém měsíci! Pohlaví miminka sice ví, ale prozradit ho s manželem nehodlají.Na sociální síti se ale pochlubila bříškem, díky kterému by Hance jen málokdo tipoval už 6. měsíc těhotenství.

Moderátorka má bříško opravdu maličké, ale zakulacené je pěkně. Lidé pod nejnovější fotkou hádají podle tvaru břicha, jestli Hanka čeká chlapečka, nebo holčičku. Názory se různí, ale převažuje ten, že to bude chlapeček. Tak uvidíme, jestli babské rady napovídají jednou správně!

Hanka Mašlíková: Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jím jak Otesánek! ROZHOVOR
Nejste těhotná? Kdy a jak to poznáte

Autor: bin

Diskuze