Takhle Jitku Boho ještě nikdo nikdy neviděl - 1
Zdroj: TV Nova
Kontroverzní proměna

FOTO: Takhle Jitku Boho ještě nikdo nikdy neviděl! Z proměny v Marilyna Mansona se tají dech

8. 9. 2017

Show Tvoje tvář má známý hlas přichází už tuto sobotu se svojí druhou epizodou. V první epizodě diváci viděli Jitku Boho jako Beyoncé, jednu z nejvíce sexy zpěvaček světa. To, co si pro ně ale přichystá na tuto sobotu, čekat rozhodně nebudou.

5 fotek
Jitka Boho se promění v kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona. „Musím říct, že z této proměny mám trochu obavy, protože jsou tam opravdu hodně náročné hloubky a do toho choreografie, ohně a tak dále. Určitě to ale zvládnu,“ prozradila Jitka Boho.

O perfektní masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Maska Marilyna Mansona se na tak krásnou tvář dělá s radostí. Je fajn, když můžete ukázat různé možnosti vzhledu a posouvat limity. Jitce jsme nejdříve odbarvili obočí na bílo a následně se nanášela vrstva líčidel. Na tuto masku jsme opravdu pyšní.“

Kromě Jitky Boho diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jana Maxiána, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze