Rytmus - 3
Zdroj: sidliskovysen.sk
Jen respekt

FOTO: Rytmus poprvé ukázal svého biologického otce. Ten rozdíl vás zarazí

Aktualizováno 19.8. 2015 12:39

Maminka slovenského rappera Rytmuse ani jeho nevlastní otec nebyli Romové. Pravdu o svém skutečném původu se Patrik Vrbovský (38) dozvěděl až v dospělosti. Nyní se s pravým otcem setkal.

8 fotek
Otce neznal do osmnácti let, ani netušil, že je Rom. Přitom právě po něm zdědil hudební geny. To poznal, když se s ním poprvé setkal. Musel za ním až do rakouského Innsbrucku, kde jeho biologický táta žije.

"Konečně jsem se v někom viděl a nabyl jsem dojmu, že mám tátu, na kterého můžu být hrdý," říká rapper navzdory tomu, že jeho matka s ním zůstala sama, když mu byl rok a půl a otec ji údajně bil. "Já jsem ale viděl talentovaného frajera, který dělá dokonalou muziku a lidi ho respektují. Měl velké studio a po stěnách zlaté desky. Dnes k sobě máme vzájemnou úctu, citová vazba tam pochopitelně žádná není, v dětství jsme se neznali."

Se svým otčímem neměl Patrik dobrý vztah, dá se říct, že žádný. Tátu mu v dětství nahrazoval někdo jiný. "Pro mě byl otcem děda z máminy strany, který bydlel v českém Přerově. Učil mě mluvit, koupil mi kolo, učil mě plavat a viděl se ve mně. A to všechno navzdory tomu, že mámě zakazoval, aby si něco začínala s mým biologickým otcem."

 

Autor: pul

Diskuze