Nikola Donéová - 1
Zdroj: Instagram
Vše nejlepší!

FOTO: Robinsonka Nika oslavila kulaté narozeniny a změnila se k nepoznání! Líbí se vám ještě?

17. 10. 2017

Krásná účastnice Robinsonova ostrova Nika Donéová (30) se mění jako chameleon. Opět se rozhodla pro radikální změnu image a tentokrát byste ji možná ani nepoznali. Nika si totiž nechala narůst trošku delší vlasy a obarvila si je na hodně tmavě hnědo! Co na to říkáte?

10 fotek
Nice evidentně sluší úplně všechno. Nutno říct, že v hnědých vlasech vypadá starší, ale také uvědomělejší. Tomu navíc nahrává i její věk – krásná Nika před pár dny oslavila své třicáté narozeniny. Jak se pochlubila na sociální síti, mimo jiné dostala kytici se třiceti rudými růžemi.

Nika měla na hlavě už opravdu snad všechno. V Robinsonově ostrově jste ji mohli vidět s oholenou hlavou, později se ukázala s blond vlasy, růžovými vlasy, modrými vlasy... No a teď je z ní brunetka! A co Nice podle vás sluší nejvíc?

Mnozí fanoušci se shodují, že právě tato proměna je ta nejlepší a Nice to nyní sluší víc než předtím. „Takhle jsi nejhezčí,“ píše jeden z fanoušků na sociální síti. „Sluší ti všechny barvičky, protože jsi krásná baba, ale tato barva je nejvíc. Prostě tmavovlásky jsou top,“ píše další. A co myslíte vy?


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Sebevědomá Nika odmítá cokoliv komentovat! Proč jí došla slova?
JAK NA SEBE REAGOVALY? TO JE GÓL! Petra a Nika se setkaly v noční Praze a došlo i na pusu. VIDEO

Autor: niž

Diskuze