Dasha - 4
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Už ho špulí

FOTO: Půlroční známost a hned miminko! Už ve čtvrtém měsíci vykouklo bříško

Aktualizováno 16.2. 2016 12:38

Dasha patří bezesporu mezi nejlepší české zpěvačky, a tak je jasné, že v jejím bříšku se rýsuje budoucí pěvecká hvězda. Hubeňoučká zpěvačka již ve čtvrtém měsíci nemůže bříško skrýt.

8 fotek
Zpěvačka je ve čtvrtém měsíci těhotenství a s přítelem, bubeníkem Ondřejem Slukou, se těší na prvního potomka. Miminko bylo plánované a zpěvačka září štěstím. "Ano, čekám miminko a velmi se s partnerem těšíme. Bylo to plánované," prozradila Dasha.

I když je teprve ve čtvrtém měsíci, těhotenství už je na ní znát a zakulacuje se. Je šťastná. Ačkoliv je s Ondřejem teprve půl roku, je přesvědčená, že právě on je její životní láskou.

"Je moc pozitivní a bříško je na ní opravdu vidět. Je to asi tím, že na sobě nemá ani gram tuku," směje se jedna z jejich kolegyň.

Vlastním jménem Dagmar Sobková je naplno v pracovním zápřahu. Hraje v muzikálech, v dubnu ji čeká její velký koncert v divadle Hybernia, který už je beznadějně vyprodaný a také Galakoncert Bravo, pane dirigente, kde 19. dubna bude jednou z hvězd. Takže její bříško můžete vidět i vy!


 

Autor: lur

Diskuze