János Bán - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Otík v civilu

FOTO: Proč Otík z Vesničko má středisková skončil jako bezdomovec? A jak dnes vypadá?

28. 8. 2017

Kdo by si nepamatoval na film Vesničko má středisková a jeho ústřední postavu Otíka, kterého ztvárnil maďarský herec János Bán (61)... Jak dnes herec vypadá a proč skončil na ulici?

8 fotek
Film Vesničko má středisková patří mezi nejlepší české komedie všech dob, byl dokonce i nominován na Oscara! Před třiceti lety ho natočil režisér Jiří Menzel (79). Hlavní postavu mentálně zesláblého Otíka si zahrál maďarský herec János Bán. Druhou hlavní postavu ztvárnil Marián Labuda (72).

O Mariánovi Labudovi je stále slyšet, zatímco o Jánosovi skoro vůbec. Kam se vlastně poděl a co se s ním stalo? Báhn žije v Maďarsku a stále hraje, zejména v budapešťských divadlech. Divadlo je mu totiž nejbližší, nicméně i filmů natočil desítky. Je dokonce nositelem titulu zasloužilý umělec.

Jak píše portál Nový Čas, János Bán neměl život vždy jednoduchý. Dokonce měl období, kdy se ocitl mezi bezdomovci. Měl totiž osobní problémy, kvůli kterým skončil bez peněz a neměl kde bydlet. Naštěstí se znovu dokázal postavit na nohy a začal opět s čistým štítem. Podívejte se do galerie, jak teď vypadá!

Tohle rozhodně není HOROROVÁ IMAGE! Ze Samary z Kruhu je sexy dívka!
Monika z Přátel oslavila 53. narozeniny! Na jejím vzhledu se podepsaly četné plastiky

Autor: niž

Diskuze